Reveil '26 - Stilstaan bij wie we missen
zo 01 november 2026 16:00–20:00
Op zondag 1 november ben je welkom op de begraafplaats van Heldergem voor een warm moment van herinnering en verbondenheid. Met muziek, poëzie en verhalen staan we samen stil bij de mensen die we missen. Dit initiatief van de dorpsraad en het lokaal bestuur brengt mensen samen om te herdenken, troost te vinden en herinneringen levend te houden.
Het programma start om 16 uur met een warm bezinningsmoment met teksten en muziek. Nadien wandelen we samen met lichtjes naar HC De Fransman. Daar begint om 17 uur een troostconcert. Na afloop kan je nog napraten bij een drankje.
Om 17.45 uur volgt de officiële onthulling van het nieuwe glas-in-loodraam aan de gevel van het Oud-Gemeentehuis. Met het ontsteken van het licht krijgt het kunstwerk een symbolische betekenis: een licht dat blijft branden voor wie we missen, en voor iedereen die op zoek is naar troost en verbondenheid.
Praktisch
- Zondag 1 november
- Begraafplaats Heldergem
- Start om 16 uur
- Gratis deelname
Een ingetogen namiddag waarin herinneren, verbinden en samenkomen centraal staan.
Locatie
Prijs
Basistarief: gratis